logo

STRONA GŁÓWNA
ARTYKUŁY
KONTAKT

 

eft

 

Witamy w oficjalnym Programie Certyfikacyjnym FT

Przedstawiamy jedyny na świecie oficjalny Program Cerrtyfikujący EFT, teraz bezpośrednio dostępną ze źródła. Głównym celem przyświecającym zbudowaniu tego programu jest położenie nacisku na standard jakim jest zapoznanie się z filmami instruktażowymi EFT i wprowadzenie na powrót większej spójności do instrukcji i praktyki EFT.

Dzięki otrzymaniu certyfikatu na każdym poziomie, zostaniesz obdarzony szczególnym statusem w oczach blisko 10.000 potencjalnych klientów, którzy odwiedzają naszą stronę każdego miesiąca. Uwaga : Nie tylko Certyfikat EFT jest brany pod uwagę przy umieszczaniu informacji o twojej praktyce na stronie internetowej EFT. Wymagane jest również wniesienie opłaty jak i spełnienie innych wymagań z którymi, jeśli chcesz uzyskać dalsze informacje, możesz się zapoznać w practitioner section.

W większości egzaminy będą opierać się na obszernych Przewodnikach do nauki przeznaczonych dla poszczególnych poziomów szkolenia. Przewodniki są cennym narzędziem dla każdego uczącego się EFT i są dostępne bezpłatnie do ściągnięcia (link poniżej)

W tym momencie dostępny jest jedynie Podstawowy poziom egzaminu. Jego zaliczenie jest zasadniczym warunkiem wstępnym do przystąpienia do następnych egzaminów i wymaga włożenia istotnego wysiłku w przygotowanie się, nawet dla doświadczonych praktykujących. Kolejne poziomy powstaną w bliskiej przyszłości.

Uwaga: z powodu nieobecności Oficjalnego Programu Certyfikującego, wiele osób i organizacji zaspakajało zapotrzebowanie na niego przez tworzenie własnych - EFT-CC, EFT-ADV oraz warsztaty poziom 1, 2, 3. Chociaż żaden z nich nie był wydany, ani nie miał wsparcia EFT, nadal będą ważne, choć ostatecznie stracą na ważności w miarę coraz większej rozpoznawalności nowego certyfikatu EFT.

Ważne oświadczenie dotyczące Ceryfikatu EFT: dostępny w tym programie Certyfikat EFT jest przeznaczony do oceny jedynie twojej wiedzy na temat procedury EFT. Nie jest to licencja, świadectwo, czy pozwolenie jakiegokolwiek rodzaju, na praktykowanie leczenia czy innych metod uzdrawiania, których stosowanie jest regulowane przez kraje, stany, urzędy, czy inne władze. Wszystkie osoby zajmujące się EFT biorą na siebie odpowiedzialność upewnienia się, że pozostają w zgodzie z odpowiednimi ustawami prawnymi. Gary Craig lub EFT nie może brać na siebie odpowiedzialności za właściwe ich przestrzeganie.

pytania dotyczące programu certyfikującego