logo

ARTYKUŁY
KONTAKT

E-MAIL

Skype adrbak: Skype 

DobraMetoda

Dołącz do nas! 

 

mercola

 

 

 

 

Lekcja 1: Dodawaj żywe bakterie do swojej diety.

Żywe kultury bakterii lactobacillus, acidophilus i bifidus są ważne. Są tymi dobrymi mieszkańcami jelit, które pomagają kontrolować fermentację i szkodliwe bakterie, które również zamieszkują jelita. Żywe kultury bakterii należy przechowywać w lodówce. Na rynku znajdują się dosłownie tuziny różnych ich rodzajów i wiele z nich zwyczajnie nie działa. Zalecam Flora Source, ponieważ jest bardzo skuteczna.

Najlepiej zażywać je raz dziennie po wypiciu jednej szklanki filtrowanej lub butelkowanej wody lub z jakimś jedzeniem. Zmniejsza to kwasowość żołądka i środek jest bardziej skuteczny.

Lekcja 2: Możesz używać suplementów, żeby wyregulować pracę jelit.

Wypróżnianie nie jest koniecznie tą najprzyjemniejszą rzeczą o której myślimy, ale zdrowo jest mieć to za sobą 2-3 razy dziennie. Idealnie, gdy cała sprawa przebiega bez wysiłku, przykrego zapachu, a to, co wyjdzie nie tonie.

Ważne jest niestosowanie magnezu przez dłuższy okres, ponieważ może spowodować brak równowagi proporcji wapń/magnez w organizmie. Jeśli magnez nie pomaga możesz stosować kapsułki Aloe Vera.

Lekcja 3: Zażywaj witaminę E, żeby zmaksymalizować korzyści wynikające ze stosowania oleju rybnego, a witaminę C, żeby lepiej radzić sobie ze stresem i skutkami intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Możesz rozważyć stosowanie witaminy E (400 j. dziennie) ponieważ chroni omega-3 od utlenienia. Również witamina C może okazać się pomocna zwłaszcza w okresie stresu i intensywnych ćwiczeń.

Jeśli zjadasz 0.5 kg warzyw na każde 23 kg wagi ciała, będziesz otrzymywał dużą ilość różnorodnych antyoksydantów z warzyw, więc nie jest tak istotne zażywanie witaminy E.

Następna strona: Styl życia