logo

ARTYKUŁY
KONTAKT

E-MAIL

Skype adrbak: Skype 

DobraMetoda

Dołącz do nas! 

 

mercola

 

 

 

 

Kiedy zacząłeś już czerpać korzyści z etapu podstawowego, poświęciłeś temu trochę czasu i tym samym nabrałeś doświadczenia, może zechcesz wprowadzić w życie kolejne zalecenia. Etap ten jest poświęcony dalszemu polepszeniu twojego zdrowia, będziesz zatem mógł wkrótce zebrać żniwa w postaci przyjemności posiadania zdrowego ciała.

Jak zostało to już powiedziane na początku, musisz upewnić się, że następujące cztery czynniki są na odpowiednim poziomie:

Jeśli tak nie jest pozostań na etapie podstawowym i odszukaj lekarza specjalistę, który mógłby ci pomóc odkryć problem (chodzi o lekarza stosującego naturalne metody leczenia).

Zalecenia prezentowane tutaj mają na celu przygotowanie cię do przejścia na poziom najwyższy, a to wymaga pewnych przygotowań. Przejrzyj swój osobisty plan i stosuj te swoje metody, które mogą pomóc ci odnieść sukces w zaadoptowaniu zaleceń z tego poziomu.

Jeszcze raz gratulację z powodu rozpoczęcia kolejnego etapu. Serdecznie życzę Ci odniesienia sukcesu. Pamiętaj, że doskonałe zdrowie jest w zasięgu twoich możliwości!

Następna strona: Białka